• Povinnost všech hráčů je zdravení všech osob v areálu FKBP

ZÁPASY

• Sraz na domácí utkání vždy hodinu a 15 minut před výkopem – tzn. většinou 8:15
  • Sraz na venkovní zápasy vždy podle týdenního / měsíčního plánu
  • Na venkovní utkání pojedou vždy všichni hráči z Poděbrad autobusem, zpět z utkání pojedou také všichni společně autobusem do Poděbrad (o případných výjimkách rozhodnou trenéři)
  • V areálu FKBP a na venkovních zápasech v areálu soupeřů je povinnost všech hráčů zdravení všech osob v areálu
  • Hodinu a čtvrt před začátkem zápasu a 10 minut po jeho skončení platí zákaz používání mobilních telefonů
  • Po utkání povinnost všech hráčů sprchování – regenerační a hygienické důvody (ručník s sebou)
  • Nepřípustné jsou jakékoliv reakce, protesty a gesta na výroky rozhodčích
  • Při hře zachování zásad fair-play, úcta a pokora ke každému soupeři, po utkání podání si ruky se soupeřovými hráči, trenéry a s rozhodčími
  • Před zápasy hranými dopoledne (drtivá většina) velice důležitá vydatná snídaně – sacharidy, bílkoviny

Loajalita ke kabině a spoluhráčům – co se řekne v kabině, na tréninku a při zápase, zůstane v kabině mezi hráči!

Zákaz kritiky spoluhráčů a mužstva na veřejnosti a sociálních sítích!

NA PRVNÍM MÍSTĚ JE TÝM, POTÉ MOJI SPOLUHRÁČI, PAK AŽ JSEM JÁ SÁM!